2011/03/27
autor: Dymitr Romanowski
kategorie: Branding, News, Offline

TheStory_Warsaw_apartment1

Co ma wspólnego design, digital i apartamenty? Zarówno pierwsze, jak i drugie oraz trzecie oferuje TheStory swoim klientom. Design w internecie od końca 2009 roku, a apartamenty od 2011 roku.

W samym centrum Warszawy, przy ul. Hożej, otwieramy nasz pierwszy apartament. Wkrótce każdy chętny, kto odwiedza Warszawę, będzie mógł zarezerwować na jedną dobę, kilka dni, tydzień i więcej apartament TheStory. Tylko u nas można będzie porządnie wyśpać się i odpocząć po ciężkim dniu, napić się kawy, sprawdzić mejla (mamy darmowe wi-fi), przygotować się do spotkania, czy zwiedzania miasta.

Design i projekt powstał we współpracy z firmą Kwasieborski Design. Nam się tak spodobała współpraca ze sobą, że postanowiliśmy ją rozszerzyć. O czym powstanie osobny wpis na naszym blogu. ;)

Aha, jeśli ktoś ma pytanie, skąd nagle pomysł na hotelarstwo i co to ma wspólnego z naszym głównym biznesem, odpowiadamy. W zamyśle chcemy być bardzo nowocześni i online’owi, ale zrozumieliśmy, że jakość naszych usług i markę warto prezentować również offline. To znaczy dać ją pomacać. Z drugiej strony na rynku brakuje apartamentów, czy hoteli, w których będzie się podobało ludziom z branży IT, czy designu. W Polsce króluje styl, który można określić jako uniwersalno hotelowy i glamour. Czasem trafia się Ikea. Nasz klimat jest radykalnie inny. Jaki? Zobaczcie sami. :)

Visual w 3D:
TheStory_Warsaw_apartment2

Na żywca:
TheStory_Warsaw_apartment3

Brak komentarzy do "Zamieszkaj w TheStory"
© 2009 by TheStory Digital Branding